NAŠI IZDELKI

GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet

GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
GEL IN BOTTLE - Pink Sorbet
Molly Nails GEL IN BOTTLE - PRO SALON - Pink Sorbet, gradilni gel v steklenički, na čopič (GIAB - Gel In A Bottle), roza barve!
Šifra:
GIB-01
Stopnja davka
22 %
Cena z DDV:
14,99 €
DODAJ V KOŠARICO
Dobavni rok
1 - 2 delovna dneva
Pinterest

GEL IN BOTTLE - PINK SORBET

MOLLY NAILS GEL IN BOTTLE, SERIJE PRO SALON - gradilni gel v steklenički, s čopičem, HEMA FREE

 

PINK SORBET

Divji rožnati odtenek PINK SORBET, je čudovita roza/pink barva GIB gela, z nežnim mareličnim podtonom, ki da nohtom edinstven, naraven izgled. 

 

GIB - GEL IN BOTTLE

GEL IN BOTTLE ali krajše GIB je v zadnjih letih obnorel nohtne stilistke po celotnem svetu!

Je trofazni, vsestranski, samoizravnalni gel v steklenički s čopičem, ki se primarno uporablja za utrjevanje, izravnavo, grajenje in podaljšavo naravnih nohtov, kot tudi hitre korekture, podaljšavo z DUAL FORM konicami ali kot trša podlaga pri permanentnem lakiranju! 

GOSTA konsistenca gela pomeni, da ne steče, je enostaven za modelažo, njegove samoizlivne lastnosti pa ustvarijo gladko in enakomerno površino. GIB geli so tudi visoko prekrivni, s pigmentacijo med 65% in 90%!

Njegov LASERSKO rezan čopič, pa je posebej ustvarjen za njegovo gostoto, tako da je nanos gela enostaven in precizen!

 

 

ČAKAJ, KAKO DOLGO ŽE MORAM SUŠITI?

Molly Nails GEL IN BOTTLE gele lahko sušimo pod UV ali LED lučko. Sušenje pod moderno LED lučko traja do 60 sekund, medtem ko s klasično UV lučko potrebujemo vsaj 120 sekund za sušenje ene plasti gela. Če lučke še nimate ali jo želite nadgraditi poglejte našo izbiro UV/LED lučk najnovešje tehnologije. Podrobnejša navodila za uporabo se nahajajo pod zavihkom "NAVODILA ZA UPORABO"

 

BREZ HEME, DI-HEME IN TPO ALERGENOV!

Kaj sploh je HEMA? HEMA ali hidroksietil metakirlat je monomer, ki je eden od gradnikov plastike in ena izmed sestavin, ki pomaga strditi gel ali gel lak pod UV/LED svetlobo. Je tudi eden izmed glavnih alergenov v izdelkih za nohte. 

Naši izdelki imajo novo HIPOALERGENO formulo, ki poleg HEME tudi NE VSEBUJE DI-HEME in TPO alergenov, tako, da jih vsi lahko uporabljajo brez strahu pred alergijo.

 

LASTNOSTI GEL IN BOTTLE gelov v steklenički:

  • HEMA, DI-HEMA in TPO FREE

  • MULTI USE - utrditev, grajenje, podaljševanje...

  • 2v1 - BASE in BUILDER v enem

  • SAMOIZRAVNALNI - pusti gladko površino

  • NO FILE  - popoln za tehnike brez piljenja

  • Enostavno nanašanje s čopičem

  • Visoka PIGMENTACIJA

  • Naraven izgled in udoben občutek

  • Barva: roza, s toplim podtonom

  • Vsebina: 15 ml

 

SLIKA JE SIMBOLIČNA!

Barve lahko na vašem zaslonu izgledajo drugače, kot v živo. Čeprav, si prizadevamo k čim bolj natančni predstaviti barve, popolna replikacija na različnih digitalnih zaslonih ni mogoča. Do razlik pride zaradi razlik v nastavitvah zaslona, ​​svetlobnih pogojih, ozadjih in odtenkih kože.

 

 

Sorodni izdelki

    SLN TIXO gel - ProCandy
    Cena z DDV:
    od 14,99 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?